Bowling Ekipmanı ve Çözümleri

Rule (3)

En iyi Bowling Pisti Ekipmanı

Endüstrinin lideri ve yaptığı yeniliklerle tanına bir şirket olarak, yarım yüzyıldan uzun bir süredir, bowling işletmelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tesisin nasıl kurulacağından, tesisi işletirken kullanacağınız bowling ekipmanlarına kadar tüm olanakları size temin ediyoruz:

İdari Sistemler

Bowling tesisinizi çok doğru ve verimli bir şekilde işletin. Otomasyon yoluyla işletme giderlerinizi azaltın. Müşterilerinizi ve yoğun verimlilikte çalışan teknisyenlerinizi her zaman bilgilendirin. QubicaAMF'nin Conqueror Pro™ yönetim sistemi, dünyadaki en iyi sistemdir, bu da size dünyadaki en iyi bowling tesislerinden biri olma fırsatını sunar.

  • POS
  • Hat Yönetimi
  • Uzaktan Kontrol
  • Web Rezervasyonları
  • Müşteri İlişkileri ve Sadakat Programları
  • Multi-Medya Sistemi

Puanlama ve Eğlence Sistemleri

Sadece basit bir puanlama sisteminin çok ötesinde olan Bowling Oynayanlara yönelik Eğlence Sistemi (BES), her tüketici kategorisinden ve her yaştan müşteriyi eğlendirmek için tasarlanmıştır. BES, aşağıdakiler dahil olmak üzere 18 adet üç boyutlu temalı ortam, 16 fonksiyon, özel etkinlikler ve klasik oyunlar ve ayrıca isteğe bağlı hat üstü eğlenceler serisi ile tesisinizi başka bir boyuta taşır:

  • Temalı Doğum günü Partileri
  • Sizin Hattınız, Sizin Tarzınız konseptli, özel olarak uyarlanabilen bowling hattı üzeri eğlence

Pin Yeri Belirleyici Cihazlar

Daha hızlı oyun dönüşleri için, dünyadaki en hızlı Labut Otomatı. Bu yeni veya yenilenen ve tüm spesifikasyonlarımıza uygun QubicaAMF XLipinspotters cihazları, hız, yenilik ve mükemmellik açısından endüstri standartlarını zirveye çıkarır. Bu cihazların değeri, diğer tüm markalardan daha kalıcıdır, sonsuza kadar değerini kaybetmez.

Bowling hatları

Dünyaca tanınan sentetik Superior Performance Lanes (SPL) hatlarımızdan MAD™ Lanes hatlarımızın büyüsüne kadar tüm ürünlerinde QubicaAMF, optimum top reaksiyonu, daha fazla pin devirme olanağını, daha yüksek puanları ve daha canlı bir işletmeyi garanti eder.

Highway 66 Mini-Bowling

On pinli oyunların cazibesini, alandan tasarruf eden daha küçük bir ölçekte birleştiren, gelir kaynağı Highway 66, mekânınızı ziyaret eden kişi sayısının artmasını sağlar ve bu da size kazanç olarak döner.

Meridyen Parts
x
x