Neden QubicaAMF ?

Brooklyn Bowl

Endüstrideki en iyi ve en kapsamlı ürün serisine sahiptir.

Bowling işine yatırım yapmak, vereceğiniz en karlı kararlardan biri olacaktır. Bunun için de QubicaAMF'deki uzmanlara güvenmeniz gerekir. Peki neden:

Endüstrideki en iyi ve en kapsamlı ürün serisine sahiptir

Son teknoloji skorlama sisteminden, merkezi işletim ve eğlence sistemine, ileri teknoloji labut otomatlarına, oyuncu oturma gruplarına ve mini bowling çözümlerine kadar bowling yatırımınız için ihtiyacınız olan tüm ekipmanları , konusunda dünya lideri QubicaAMF firmasında bulacaksınız.

Bowling alanında yarım yüzyılı aşkın deneyim

AR&GE departmanımızın, 1946 yılında üretilen Labut Otomatı cihazı buluşu ile başlayan başarısı, bowling sporunu geliştirmek için sürekli olarak geliştirilen yeni fikirlerle devam etmektedir. Şirket olarak, 90 ülkede 10,000'den fazla bowling ekipmanının kurulumunu gerçekleştirdik. Sizin de başarılı bir bowling merkezi kurmanıza yardımcı olabiliriz. Bowling merkezi işletmelerinin planlanması, danışmanlık hizmetleri, bakım hizmetleri ve bowling merkezi ekipmanları konusundaki bir numaralı kaynağız.

Ödüllü Tesislerimiz

QubicaAMF bowling merkezi tasarımları, çok fonksiyonel ve karlı olmanın daha da ötesindedir. Bazıları tek kelimeyle nefes kesicidir ve dünya çapında çok önemli birçok ödüle hak kazanmıştır.

Global Varlığımız. Yerel Servis ve Destek

Bir bowling merkezi kuruyorsanız, kurulumundan, satış sonrası hizmetlere ve desteğe kadar her aşamada size yardımcı olabilecek, bizim kadar büyük bir global varlığa sahip başka bir şirket bulamazsınız:

  • 15 ülkede satış ofisleri
  • 24 ülkede parça ve bowling malzemeleri distribütörleri
  • Dünya çapında size destek verecek teknisyenler
  • ABD, Meksika, Rusya Federasyonu, Avustralya, Hong Kong ve Avrupa genelinde teknik destek merkezleri

Benzersiz Eğitim Olanakları

Bowling pisti kurma işi önemli bir projedir. Söz konusu eğitim olduğunda, QubicaAMF ile ortaklık yaptığınız için çok mutlu olacaksınız. Sertifikalı kurulum uzmanlarımız, sürecin her adımında personelinizle yakın işbirliği içinde çalışarak, merkezinize uygun programlar önerecektir. Daha sonra sürekli büyüyen bir işletme olmanız için desteğimiz hep devam edecektir.

Meridyen Parts
x
x