• www.amf.com.tr
  • Highway66
  • HARMONY
Yatırımcılar

Bowling merkezi mi kurmayı düşünüyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Başarısı kanıtlanmış bir yatırım olan bowling, tüm dünya çapında ilgi çeken önemli bir eğlencedir.

Ve bu kararı uygulamaya koyarken bulabileceğiniz en iyi ortak QubicaAMF'dir. Tesisin konseptinin belirlenmesinden, inşasına kadar etkileyici bir tesis kurmanız, donatmanız ve böyle bir tesisi desteklemeniz için ihtiyacınız olan her şeyi fazlasıyla karşılamaya hazırız.

 

Devamı
Modernizasyon

Mekânınızı iyileştirmek ve modernleştirmek, size ciddi bir kar olarak geri dönebilir. Böylelikle daha fazla müşteriyi elinizde tutarsınız, bu da onların mekânınızı daha sık ziyaret etmelerini sağlar. Aynı zamanda yeni müşteriler de çeker ve mekânınızı eğlenceli bir ziyaret noktasına dönüştürürsünüz.

Bowling hatlarından, puanlama ekranlarına, pinlerin yerini belirleme mekanizmalarına, mobilyalara kadar QubicaAMF, spesifik ihtiyaçlarınıza uygun, dünyanın en yenilikçi, çok yönlü ve güvenilir ürünlerini sunar.

 

Devamı
Parça ve Malzemeler

Diyelim ki bowling salonunuzu başarılı bir şekilde işletiyorsunuz. Peki, müşterilerinizi mutlu etmek ve işletmenizi en iyi koşullarda muhafaza etmek için nereye başvurursunuz? Tabi ki QubicaAMF'ye!

QubicaAMF, hat bakımından pinlere, ayakkabılardan diğer parçalara ve hatta onarım ve yenileme işlemlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz, tüm aradıklarınızı bir arada sunan bir şirkettir.

Devamı
Meridyen Parts
x
x